חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סופסוף: שולחים טופס בקלות דרך האינטרנט.

שתף מאמר

לשלוח טופס לוטו מעולם לא היה פשוט יותר. שירות משלוח טפסי לוטו דרך האינטרנט מאפשר למלא טופס דיגיטלי בתוך דקות ספורות ולהשתתף בהגרלת הלוטו. הזוכים, יקבלו את הפרס ישירות לחשבון שלהם ויוכלו לצפות בקלות האם זכו.

השירות מאפשר למלא את כל סוגי הטפסים, למלא מספר טבלאות רצוי ולבחור מספרי מזל ומספר חזק בקלות ובנוחות מירבית ישירות מהמחשב או מהנייד. הטופס המלא מופיע בחשבון המשתמש האישי באתר והעתק נוסף נשלח למייל איתו נרשמים לשירות. פשוט, קל ומאובטח.

מהיום, אפשר לשלוח טופס בכל זמן ובכל שעה, ישירות מהנייד, בלי לצאת מהבית ולהשתתף באירועי הלוטו.הפרסים הראשונים נעים החל מסכום של 5 מיליון לטופס לוטו רגיל או 10 מיליון לטופס דאבל ועד לסכוםמקסימלי של 40 מיליון ₪ בטופס רגיל או 80 מיליון ₪ בטופס דאבל. כידוע יש לבחור בכל טבלה 6 מספריומספר חזק. ניחוש נכון יזכה את המשתתף בפרס הראשון.

מילויי הטפסים בצורה דיגיטלית דרך האינטרנט זוכים להצלחה אדירה ואהודים בקרב המשתמשים.

 

בהצלחה וברכות לזוכים! קדימה, בחרו את המספרים שלכם>>

אולי תאהב גם את זה

עסקים

איטום גגות

איטום מבנים חשוב כדי שבחורף לא יהיו נזילות של מים מהגג או מקיר חיצוני לתוך המבנה. הגנה מפני נזילת מים חשובה מכמה סיבות: נזילה עלולה

הדברת מזיקים
עסקים

מדביר מורשה

עבודת הדברה הדברה מחולקת להדברה חקלאית שנעשית במקום שאין בו בני אדם כמו שדות או חממות ולהדברה ביתית שזה מקומות שבהם שוהים אנשים. ביצוע הדברה

#צבר

בעלי עסקים ושרותים בישראל.